Pakowanie próżniowe

Zawansowane sterowanie - Advanced Control System


Henkelman w  2012 roku zaprezentował ASC - Advanced Control System z serią maszyn Lynx co okazało się wielkim sukcesem. Ta nowa generacja modułów sterujących została gorąco przyjęta przez ogólnoświatową sieć dystrybutorów. Jest ona teraz dostępna dla całego zakresu maszyn z wyłączeniem serii Jumbo.
Panel ACS ma swoje zalety, jak:  animowane cykle pakowania, 20 programów, które mogą być spersonalizowane, usługa przechowywania danych, zgodność z  HACCP i wiele więcej.

Specjalny panel sterowania może być połączony z drukarką etykiet i jest programowalny z komputera. Kilka parametrów, takich jak nazwy programów, treści etykiet, identyfikatory klienta, poziom próżni,  itp.  można ustawić z komputera. Gdy parametry są zapisywane na kluczu USB, można użyć funkcji importu - pobrać kompletne ustawienia do urządzenia. ACS daje możliwość zapisania 20 programów i ponad 90 etykiet produktów w ciągu kilku minut.

Programy i etykiety można przygotować na komputerze za pomocą poniższego linku:


Przygotowanie_etykiet

Należy pamiętać, że urządzenie musi być  zaktualizowane do wersji oprogramowania "80", aby móc przesyłać pliki z pamięci USB. Główne korzyści wynikające z użytkowania ASC:

  • 20 programów z nazwami produktów,
  • spersonalizowane oprogramowanie dla komputera,
  • kompatybilne z drukarkami wysokiej jakości,
  • przyjazne menu,
  • zabezpieczony dostęp i zgodność z HACCP.